Maj miesiącem wielkich promocji!

Gorąco zapraszamy naszych klientów do skorzystania z oferty promocyjnej: drugi produkt całkowicie za darmo!  W jaki sposób możecie otrzymać gratis produkt? Wystarczy wziąć udział w organizowanej przez nas zabawie na Facebooku!

Na czym polega zabawa?

Po pierwsze, kupujesz konkretny przedmiot (objęty promocją) w naszym sklepie internetowym bądź stacjonarnym. Następnie, robisz sobie zdjęcie z produktem (np. selfie w kolczykach zakupionych w naszym sklepie), po czym umieszczasz je na naszej firmowej stronie na Facebooku. W ten sposób pozostałe osoby zostaną poinformowane, a tym samym zachęcone do wzięcia udziału w naszej zabawie!

Co więcej, nasi przyszli odbiorcy będą mogli zobaczyć, jak wykonywane oraz sprzedawane przez nas produkty wyglądają na “żywo”. Co dalej, czyli jak otrzymać drugi produkt od nas całkowicie za darmo? Po opublikowaniu zdjęcia na naszym profilu na Facebooku będziecie mogli po prostu wybrać sobie interesujący was produkt w naszym sklepie internetowym bądź stacjonarnym. Płacicie wówczas wyłącznie za przesyłkę!

Promocja trwa cały maj – serdecznie zapraszamy do skorzystania!

Dodaj komentarz